רבים בוחרים, ובצדק, בתריסי גלילה כפתרון ההצללה המועדף עליהם. יתרונם הברור של תריסים אלו הוא בכך שהם חסכוניים במקום, קלים ונוחים הרבה יותר לתפעול וניתן לשלוט באופן טוב יותר במידת ההצללה הרצויה. ובכן, אין ספק מדובר כאן בפתרון, שהוא אמנם כבר לא חדש, אך בהחלט יצר טביעת רגל בתחום התריסים העולמי.


מכיוון שחלונות הזזה, הם בין סוגי החלונות הנפוצים ביותר בישראל, הפכו גם תריסי הגלילה לפתרון נפוץ, על שום התאמתם המושלמת לחלונות ההזזה ויצירת מכלול מוצרים המשלימים זה את זה לכדי אלמנט יחודי ביעילותו.


תריסי גלילה חשמליים

החדשות האחרונות בכל הקשור לתריסים אלו הם תריסי גלילה חשמליים. בנוסף לכל מגוון היתרונות של תריסי הגלילה שציינו זה עתה, תריסי גלילה חשמליים הם למעשה אותם תריסים אך בתוכם טמון יתרון אחד חשוב במיוחד. באמצעות התאמה והתקנה של מערכת חשלמית, כל פעולות הפתיחה והסגירה כבר לא צריכות להתבצע באופן ידני על ידי משיכה של רצועת בד קשיחה אלא באופן פשוט, קל ונוח על ידי לחיצה על כפתור. פתיחת התריסים שלכם, ללא ספק, מעולם לא הייתה קלה יותר!


היתרונות של תריסי גלילה

  • תריסי גלילה חשמליים מתופעלים באופן קל ונוח על ידי לחיצה על כפתור.
  • באמצעות הפתיחה והסגירה העדינים המבוצעים על ידי המערכת החשמלית, התריס שלכם זוכה לחיים ארוכים יותר ותקינותו נשמרת לפרק זמן ארוך במיוחד.
  • שלא כמו וילונות או תריסי רפפה סטנדרטיים, תריסי הגלילה מעניקים הצללה טובה יותר.
  • תריסי גלילה הם חסכוניים במיוחד מבחינת המקום שהם תופסים. בעת פתיחת התריס, התריס כולו מגולגל אל תוך תיבה מלבנית או עגולה הנמצאת בראש התריס.
  • תריסים חשמליים שבהם משולבת מערכת נעילה חשמלית מספקים הגנה טובה יותר נגד פלישת גורמים עויינים אל שטח הבית.

המומחים לתריסי גלילה – לשירותכם..!


חברת "אבי אלומיניום" מתמחה כבר מעל עשור בתחום תריסי הגלילה, הידניים והחשמליים. בואו גם אתם להתרשם מעולם מופלא של מגוון תריסי גלילה איכותיים, במגוון דגמים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. חייגו אלינו 0722-325132 | 054-6677317